پیشگیری ودرمان کرونا باتغذیه و روش . اطلاعات بیشتربا شماره 09104734624 به واتساپ مراجعه نمایید     ــ    
 
لاغری  

زندگی سالم درپناه قرآن وعترت

لاغری : لاغر شدن و لاغر ماندن برای کسانیکه اضافه وزن دارند حقیقتا یک آرزوست اما آرزویی دست نیافتنی نیست . لاغر شدن سخت است اما غیر ممکن نیست . برای لاغر شدن علاوه بر مصرف غذای لاغری گیاهی لاغر کننده به نکات مهمی باید توجه داشت :

1-ابتدا باید از فشار های عصبی حتی المقدور کاست . چون باعث ترشحات اسیدی معده  شده و اشتهای کاذب ایجاد می کند .

2-در نهار و شام قبل از سیر شدن از غذا دست بکشید .

3-                       پیاده روی و ورزش مداوم عامل اصلی  کاهش وزن است .

4-                       هرگز به دنبال رژیم های سخت و طاغت فرسا نباشید . وقتی خودمان را از خوردن محروم می کنیم  آنزیمی در بدن تولید می شود که به مغز فرمان می دهد تا می توانی بخور و این یک فاجعه است . رژیم باید آهسته و پیوسته باشد .

5-                        در رفع یبوست مزاج باید بکوشیم ( یبوست مزاج ام الامراض ) . یبوست ، مادر همه بیماری هاست  .

6-                        مطلقا در بین غذا آب مصرف نشود چون باعث چاقی مخصوصا شکم و پهلو ها می شود . در صورت تشنه شدن خوردن آب 25% از کالری های مصرفی روزانه  را می سوزاند .

7-                       غذا را به صورت آهسته و آرام میل کنید . شما ممکن است کم غذا بخورید اما با عجله ، همین باعث چاقی مفرط می شود.

استفاده از رژیم مخصوص لاغری شما را به وزن دلخواه  می رساند . فقط باید کمی حوصله داشته باشید و به دستورات غذائی و بهداشتی ( که از دستورات دارویی هم مهمتر است ) توجه کنید . شما می توانید با  یک رژیم مخصوص که در همین سایت گفته ام پانزده الی  بیست روزه ده کیلو از وزن خود را کم کرده واز زندگی  لذت برده و از تن سالمی برخوردار باشید وخواب راحتی داشته باشید .